KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204059
nr 1420 4059
Ernst Söderberg
(1889-1967), Sverige
Oljemålning, Stilleben med skulptur & blomvas. Signerad, daterad -52. Olja på duk, 80x64, yttermått inklusive ram: 96x80 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:18:51
700 kr
800 kr
900 kr
Ernst Söderberg
Läs mer om Ernst Söderberg