KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204059

nr 1420 4059

Ernst Söderberg

(1889-1967), Sverige

Oljemålning, Stilleben med skulptur & blomvas. Signerad, daterad -52. Olja på duk, 80x64, yttermått inklusive ram: 96x80 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 27 september 2021
kl 18:18:51

Ernst Söderberg

Läs mer om Ernst Söderberg